دانلود فایل با عنوان@دانلود پاورپوینت گرایش های ژئوشیمی@

دانلود پاورپوینت گرایش های ژئوشیمی|50312792|jcn40192592|
محقق گرامی فایل مورد نظر در مورد دانلود پاورپوینت گرایش های ژئوشیمی آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.


قسمتی از متن............


•ژئوشیمی اکتشافی شامل کاربرد نظری اصول زمین شناسی و ژئوشیمی در کانیهای اکتشافی با اهداف ویژه مثل اکتشاف نهشته های جدید از فلزات یا نفت و گاز می باشد. این شاخه علمی بسیار مهم و حیاتی برای اکتشاف است که به صورت گسترده ای توسط شرکتهای مختلف و پروژه های مختلف اکتشافی است.


•بیشترین کاربرد ژئوشیمی اکتشافی برای اکتشاف نفت به کار برده می شود. ژئوشیمی اکتشافی سطحی هیدروکربنها برای تراوشهای نفتی که معمولاً با چشم دیده می شود و به طور عمده برای اکتشاف نفت و گاز طبیعی در صنایع کاربرد دارد.
•کاربرد:

1- از برنامه های ژئوشیمی اکتشافی منطقه ای تعیین مناطق با پتانسیل بالا برای تولید و همچنین مطالعات منطقه ای که اغلب برای ترکیب برنامه های لرزه ای منطقه ای و شبکه ای و تستهای موقعیت منطقه اکتشافی می باشد.
2- مطالعات سنجش آلودگی برای استفاده پتانسیل های خصوصیات منطقه ای.
3- مطالعات اکتشافی می تواند برای تعیین میزان بزرگی تراوشات و ترکیبات نفتی که از حفاری بدست آمده و تعیین ساختارهای مناطق با پتانسیل بالا به کار رود.
4- تفسیر آنومالی مناطق نفتی شامل تعیین فاصله های نمونه ها و برنامه های حفاری ژئوشیمی و چینه نگاری که می تواند برای منابع نفتی و میزان تراوشات نفتی کاربرد داشته باشد.تعداد اسلاید : 25 اسلاید
فرمت فایل:
پاورپوینت ppt و قابل ویرایش
آماده برای :
ارائه ، چاپ ، تحقیق و کنفرانسمطالب دیگر:
🔍دانلود تحقیق در موردتاریخ خط و زبان فارسی در ایران 12 ص🔍دانلود تحقیق در موردتاریخ دبیرستان🔍دانلود تحقیق در موردتاریخ راهنمایی و مشاوره ایران🔍دانلود تحقیق در موردتاریخ روسیه🔍دانلود تحقیق در موردتاریخ ریاضی آغازدر اروپا🔍دانلود تحقیق در موردتاریخ ریاضی در ایران🔍دانلود تحقیق در موردتاریخ زبان فارسی🔍دانلود تحقیق در موردتاریخ صفویان🔍دانلود تحقیق در موردتاریخ علم رایانه🔍دانلود تحقیق در موردتاریخ فلسفه غرب🔍دانلود تحقیق در موردتاریخ مذهبی ایران باستان 13ص🔍دانلود تحقیق در موردتاریخ معاصر ایران 121 ص🔍دانلود تحقیق در موردتاریخ معماری 14 ص🔍دانلود تحقیق در موردتاریخ نجوم را میتوان به سه گروه تقسیم کرد کامل 12345🔍دانلود تحقیق در موردتاریخ نگارش و جمع آوری قرآن 11 ص🔍دانلود تحقیق در موردتاریخ هنر جهان 121 ص🔍دانلود تحقیق در موردتاریخ هنر نقاشی در ایران به زمان غارنشینی برمیگردد🔍دانلود تحقیق در موردتاریخ و تمدن ایران باستان و نقش آن در تحولات سازنده جهان🔍دانلود تحقیق در موردتاریخ و جغرافیای طالقان🔍دانلود تحقیق در موردتاریخ چاپ و چاپخانه🔍دانلود تحقیق در موردتاریخ چیست🔍دانلود تحقیق در موردتاریخ-علم-شیمی🔍دانلود تحقیق در موردتاریخ-پیدایش-فوتبال-در-آمریکا-8ص🔍دانلود تحقیق در موردتاریخچة بهنمیر 87 ص🔍دانلود تحقیق در موردتاریخچه تلفن 30 ص