دانلود فایل با عنوان@پاورپوینت نقش همراه و همسر@

پاورپوینت نقش همراه و همسر|40106681|jcn40192592|پاورپوینت نقش همراه و همسر,پاورپوینت,نقش همراه و همسر
محقق گرامی فایل مورد نظر در مورد پاورپوینت نقش همراه و همسر آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.

قسمتی از اسلاید :

تعداد اسلاید : 19 صفحه

نقش همراه و همسر همراه می تواند همسر ،خواهر و یا یکی از دوستان و یا وابستگان شما باشد کارهای محدودی از نظر عملی وجود دارد که همراه می تواند در صورت ضرورت با انجام آنها به شما و عامل زایمان کمک کند که هیچ یک از آنها به اندازه حضور وی بر بالین شما اهمیت ندارد. هرگز نمی توان بطور کامل قضاوت نمود که روند زایمان چگونه خواهد بود و همراه شما چگونه خواهد توانست به شما کمک کند ولی کلیه مسائل در طی کلاسهای آمادگی دوران بارداری توسط ماما به شما و همراه آموزش داده خواهد شد . بنابراین حضور همراهی می تواند برای شما مفید باشد که در طی این کلاسها شما را همراهی نموده باشد در غیر ایصورت و بدون آگاهی و آموزش کافی حضور همراه در طی زایمان نمی تواند مفید باشد و یا نفعی برای شما داشته باشد برای بسیاری از زوجها در کنار هم بودن در طی زایمان و خوش آمد گویی به نوزاد بلافاصله پس از تولد بسیار شیرین و خاطره انگیز است وهمسرانی که این تجربه را کسب نموده اند اعلام می نمایند که احساس می کنند به کودک و مادر تعلق بیشتری دارند.برخی از بیمارستان ها ممکن است شرایطی را فراهم نمایند که همسر شما بتواند در حین زایمان در کنار شما باشد و از شما حمایت نماید.
:آنچه همراه شما می تواند در طی زایمان برای شما انجام دهد: با حضور مداوم در کنار شما زمان طی شده تا زایمان کوتاه تر و بهتر خواهد گذشت. دست شما را بدست می گیرد،صورت شما را نوازش و در صورت لزوم تر و خشک می نماید. در صورت تشنگی می تواند به شما آب بدهد و یا لبهایتان را مرطوب کند. پشت و کمر و شانه های شما را ماساژ دهد. به شما کمک خواهد کرد تا در تغیر حالت و وضعیت دهید،راه بروید و یا هر کاری را که تیم درمان ضرورت می داند برای شما انجام دهد. روش آرامسازی عضلانی و تکنیک های تنفسی و زمان انجام آنرا به شما یادآوری می کند. در انتخاب روشهای کاهش درد زایمان به شما کمک می کند.
به شما کمک می کند تا ماما و یاپزشک بیشتر در جریان نیاز ها و خواسته های شما قرار بگیند. وقتی نوزاد شما در حال متولد شدن می باشد می تواند به شما اطلاع دهد که جه پپدیده ای در حال وقوع است و آنچه را نمی توانید ببینید به شما گزارش .می دهد.
پدر شدن برای برخی از بارداریها از ماهها یا سالهای قبل برنامه‌ریزی شده است اما بعضی از آنها ناخواسته می‌باشد.
بارداری همسرتان به معنای مسئولیت جدیدی است و امكان دارد در هر سنی كه باشید، احساس كنید كه آمادگی لازم را ندارید.
احساسات شما در مورد بارداری: به احتمال زیاد همسرتان نیز مانندشما احساساتی مشابه شما خواهد داشت و این امری طبیعی است.
اولین بارداری رویداد و واقعه‌ای مهم می‌باشد كه می‌تواند زندگی شما را تغییر دهد و این تغییر حتی اگر منتظر آن هم بوده باشید می‌‌تواند ترسناك و هراس انگیز باشد.
ممكن است مشكلات مالی مانند درآمد محدود، هزینه‌های اضافی جهت كودك و حقوق پرستار و شهریه مهد کودک؛ شما را دچار استرس و ناراحتی كند.
بعضی از مردها تصور می‌كنند كه كنار گذاشته شده‌اند و دیگر مورد توجه همسرشان نیستند از طرفی خانم باردار نیز همین گونه فكر می‌كند و از شما می‌خواهد تا به او توجه خاصی كنید.
شاید شما تا به حال متوجه نشده باشید كه تا چه اندازه به همسرتان متكی بوده‌اید و حالا تصور می‌‌كنید كه توجه او نسب


مطالب دیگر:
🔑نقش امام علی در ایجاد دولت اسلامی از دیدگاه نهج البلاغه🔑نقش نماز و نیایش در بهداشت روانی🔑نقش نماز در رعایت حقوق فردی ، اجتماعی و خانوادگی🔑موانع ارث در حقوق مدنی و فقه شیعی🔑نقش آموزش در توسعه اقتصادی🔑نظام حقوق زن در اسلام 🔑يارانه – سوبسيد🔑پاور پوینت پرسشنامه امیدواری اشنایدر 🔑منتقم کرار 🔑دانلود فایل پروژه قابل ویرایش و چاپ (word) درس آمار و مدل سازی سوم دبیرستان ( برسسی وضعیت کلاس سوم تجربی) / برای دانش آموزان سوم دبیرستان و ...🔑راهنمای تنظیم مقاله برای نشریات🔑آشنایی با فرآیند خشک کردن میوه🔑کارتون آستریکس و راز معجون جادویی🔑پاسخنامه آزمون الگو کد 691-جدید🔑بررسی جرایم پزشکی 🔑اصول استخراج معدنی - مکانیزم🔑حذف FRP گوشی های LG با اندروید 6.0.1🔑دانلود مقاله 45ص سفالگری 🔑دانلود مقاله انواع خط🔑دانلود مقاله اطلاعات اولیه فولاد 🔑دانلود مقاله انرژی تجدید پذیر 2 🔑دانلود مقاله آشنايي با نظريه معروف دکتر حسابي 3ص 🔑دانلود مقاله ابوعلي سينا 12ص 🔑دانلود مقاله دكتر محمد خوانساري 6ص 🔑مدل سه بعدی گیت فروشگاه (تری دی اس مکس)