دانلود فایل با عنوان@پاورپوینت آماده کاربرد فناوری نانو در بسته بندی مواد غذایی@

پاورپوینت آماده کاربرد فناوری نانو در بسته بندی مواد غذایی|30008905|jcn40192592|پاورپوینت کاربرد فناوری نانو در بسته بندی مواد غذایی ,پاورپوینت آماده,تحقیق درسی,دانلود تحقیق فناوری نانو در بسته بندی مواد غذایی, فناوری نانو در بسته بندی مواد غذایی چیست
محقق گرامی فایل مورد نظر در مورد پاورپوینت آماده کاربرد فناوری نانو در بسته بندی مواد غذایی آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.

به عنوان مثال ، توانایی نانو کامپوزیت ها در ساختار ظروف پلاستیکی نوشیدنی ها مورد توجه فراوانی قرارگرفته است. این در حالی است که تلاش های قبلی برای به کار بردن پلاستیک های معمولی در این زمینه بهدلیل ضایعات آن و مشکل تغییر طعم ومزه نتایج خوبی دربر نداشته است. در حال حاضر ساخت پوشش لایه ای مانند PET با استفاده از نانو کامپوزیت ها برای پوشش بسته بندی های غذائی در حال گسترش میباشد.

از ماده مونت موریلونیت به عنوان افزودنی به محصولات نانو کامپوزیت استفاده میشود. افزودن 3 5 درصد از آن سبب ساخت پلاستیک های سبک تر ، قویتر، دارایمقاومت حرارتی بالا تر و خواص استقامتی بهتر در برابر اکسیژن ، دی اکسیدکربن، رطوبت وفراریت می گردد.این مواد همچنین می تواند در کارخانه جات آبمیوه و لبنیات برای بسته بندی غذایی به کارروند و یا در بطری های نوشیدنی های گازدار کاربرد داشته باشند .فناوری شناخته فرکانس های رادیویی (RFID)در بش از 50 سال پیش توسعه یافت ، ولی امروزه این فناوری راه خودرا برای کنترل مواد غذایی در مغازه ها پیدا کرده است. در این فناوری با استفاده از میکروپردازشگر ها می توان داده ها را به گیرنده های بی سیم ارسال کرد امروزه می توان از این روش برای کنترل اقلام غذایی از انبار تا دست مصرف کننده بهره گرفت. برخلاف بارکدها که نیاز به اسکن دستی و خواندن یک به یک دارند برچسب های (RFID) نیازی به خوانده شدن خطی نداشته امکان خواندن تعداد زیادی از آنها در یک ثانیه وجود دارد.مطالب دیگر:
📃پاورپوینت کتاب و درس روانشناسی يادگيری دکتر حسین زارع📃پاورپوینت تجربه کنار آمدن با ناتوانی کودک در والدین ایرانی📃پاورپوینت کارگاه آموزشی پیشگیری از سوء مصرف مواد📃پاورپوینت بررسی دلایل آسيب جوانان📃پاورپوینت جامع بررسی و آزمایش رسوبات ادراری📃پاورپوینت بررسی اهداف و راهبردها از یک محله مسکونی📃پاورپوینت جامع آموزشی فیزیولوژی دستگاه عصبی و اعصاب بدن📃پاورپوینت درس اصول و مبانی برنامه ریزی شهری📃پاورپوینت درس روانشناسی پرورشی نوین📃پاورپوینت شرح بیماری مالاریا 📃پاورپوینت شرح تربیت کودکان📃پاورپوینت شرح راه های کسب درآمد بانک ها📃پاورپوینت کارگاه مهارت برقراری ارتباط موثر📃پاورپوینت حرفه فرزندپروری، قوانین و خطاها📃پاورپوینت مهارت نه گفتن و جرات ورزی📃پاورپوینت طبیعت در آثار معماران و الگوبرداری سازه ای از آن📃پاورپوینت باغ ارم شیراز📃پاورپوینت روش تدریس ايفای نقش📃پاورپوینت بررسی حمام و گرمابه تاریخی سیدیان قزوین📃پاورپوینت خانه‌های هوشمند📃پاورپوینت کودک آزاری و انواع آن📃پاورپوینت دیوارهای Soil Nailing میخکوبی خاک📃پاورپوینت رنگ ها در ساختمان📃پاورپوینت رابطه معماری و سینما در عصر مجازی شدن📃پاورپوینت روش های مختلف برنامه ریزی شبكه